Çiftlik Evi

559.90

1 adet stokta

Açıklama

Total Play Area Size 52x18x45
Square Pieces 8x8x3 (6 pcs)
Top Red Rectangular Edges 9x5x3 (2 pcs)
Top Red Dome 1x5x3
Green Top Rectangular 12x3x3
Green quarter circles 4.5×4.5×3 (2 pcs)
Detachable Tree 11x12x3
Cow 12x9x3
Sheep 8x7x3
Water Pot 11x8x4
Hay 8x5x3
Fences 8x5x3 (5 pcs)

Çocuklar bebeklikten itibaren zihinsel, fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. Eğitici oyuncaklar bu uyarıcılardan en önemlisidir.

Wood & Joy Çiftlik Evi serisi; doğdukları andan itibaren hayatlarında yer alan hayvan figürleri ile çocuklarımızın sosyal ilişki kurma, duygu durumlarını yansıtma, gurup oyunu kurma, akran gurupları ile sosyalleşme becerilerini geliştirmeye alan oluşturmak üzere tasarlanmıştır.
Yarı yapılandırılmış oyuncağımız olan 23 parçalı Çiftlik Evimizin her parçasını inşa ederken çocuklarımız birbirinden farklı, yaratıcı kurgular tasarlayarak aktif oyun sürelerinin keyfini çıkarırken öğrenmeye devam ederler. Çiftlik Evi figürlerimiz içinde yer alan hayvan dostları ile konuşarak, bazen oynayarak, hatta kızarak veya yiyeceğini paylaşarak çocuklarımız sosyal hayatlarının ilk denemelerini gerçekleştirirler.hayvan dostunu korumaya çalışması, beslemesi, rahatını sağlamaya çalışması gibi ilişki kurmaya yönelik davranışlar sosyalleşmelerinin ilk adımlarıdır. Böylece çocuklarımız gelecekte kuracağı insan ilişkilerini pratik ederler.

+3 Yaş grubuna uygun olarak tasarladığımız en yeni ürünümüz olan ÇİFTLİK EVİmizi çocuğunuzun gelişim düzeyine ve ilgisine uygun olarak seçerek çocuğunuzun zihinsel ve sosyo-duygusal gelişimine rehberlik edebilirsiniz.
Wood & Joy Çiftlik Evi serisini tamamlamak için At Çifltiği ve Kümes modüllerine de göz atabilir, böylece toplam 47 parçadan oluşan çiftliğimizi tamamlayabilirsiniz.

Keyifli Oyun Dolu Dakikalar…

Ürünün Teknik Özellikleri:
-Tüm ürünlerimiz CE Belgelidir.

-Ürünlerimiz Kayın Ağacından üretilmiştir.

-Tüm boyalarımız su bazlı, kokusuz, Çocuklarımızın sağlığına zararsız içeriklerden oluşmakta ve ISO belgeleri bulunmaktadır.

Ek bilgi

Pages

51