Cupcake Puzzle

299.90

Açıklama

WxHxD (cm) 18x16x3
Uygun Yaş 2y+

Ahşap puzzlelar çocuklarımızın; parça bütün ilişkisini deneyimleyerek Problem Çözme Yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur. Parçaları doğru yere yerleştirmeye çalışırken Çocuklarımızın El-Göz Koordinasyonu ve İnce Motor Kasları gelişir. Parçaları bir araya getirerek, iki boyutlu Ahşap Puzzle – Tatlı Atıştırmalıklar serimizin Cupcake tasarımını oluştururlar. İki boyutlu yatay puzzle ile çocuklarımızın konsantrasyon süreleri gittikçe gelişir. Parçaları bir araya getirerek neşeli ve eğlenceli renkleri ile oluşturdukları iki boyutlu Cupcake Puzzle ile Çocuklarımız Yaratıcılık ve Hayal Güçlerini kullanarak birden fazla oyun kurabilir. Ahşap Oyuncağının doğal ve sıcak yönü ile kurduğu oyunlara arkadaşlarını dahil etmek isteyeceğinden Çocuklarımızın Sosyal İlişki Kurma becerisi ve uyumu gelişir. Böylece yaşamı deneyimleyen bireyler olarak çocuklarımızın Öz Güveni gelişir.

Ahşap Puzzle serisini tamamlamak isterseniz Ambulans, İtfaiye, Polis Arabası, Gemi Dondurma, Donut, ve Cupcake Puzzlelarımızı da sepete ekleyebilirsiniz.


Ürünün Teknik Özellikleri:

-Ahşap Oyuncaklarımız Avrupa Standartlarına Uygunluk kapsamında Uluslararası Akredite bir laboratuvar tarafından N-71-1 Fiziksel ve Mekanik Testler, N-71-2 Yanmazlık Testleri ve N-71-3 Kimyasal Testlere tabi tutulmuş ve testlerden başarı ile geçmiştir.

-Tüm ürünlerimiz CE Belgelidir.

-Ürünlerimiz Kayın Ağacından üretilmiştir.

-Tüm boyalarımız Çocuklarımızın sağlığına zararsız içeriklerden oluşmaktadır.

Ek bilgi

Pages

51