Denge Tahtası (Turuncu)

690.00

Açıklama

WoodnJoy Denge Tahtası

WoodnJoy Denge Tahtası, kaba motor gelişimi için oldukça destekleyici bir üründür. Dönme ve devrilme riski olmadan ritmik sallanması sayesinde Çocuklarımızın koordinasyon ve denge becerilerinin uyarılması için idealdir. Erken Çocukluk Döneminde fiziksel gelişim destekleyici, oyun odalarımızın olmazsa olmazı aktif oyuncaklarımızdan biridir.

WoodnJoy Aktif Oyuncak gurubumuzdan Denge Tahtası çocuklarımızın emekleme döneminden yürümeye başladıkları sürece ve hatta bağımsız hareket yetilerinin geliştiği dönemde ritim ve hareket duygularını harekete geçirebilecek, eğlenirken geliştiren bir oyuncak. Çocuklara tüm zihinlerini ve bedenlerini kullanarak yeteneklerini test etme, uygulama ve mükemmelleştirme alanı açarken mekan ve vücut farkındalığı algısı yaratmaktadır.

WoodnJoy Fiziksel Gelişim Oyuncakları ile;

> 7.Aydan başlayarak 7 yaşa kadar çocuklarımızın bedensel gelişimlerini destekleyecek alanlar sunabilirsiniz.
> Erken Çocukluk Döneminde çocuğunuzun ayağa kalkması, dengede durması, tırmanması ve asılmasını sağlayabillir ve Kaba Motor Kas Gelişimini destekleyebilirsiniz.
>Hareketin farklı türlerini deneyimlerken çocuklarınız fiziksel farkındalıklarını geliştirirebilirler.

>Çocuklarımızın omuz ve kalça stabilizasyonu desteklenirken vestibüler sistemi güçlenir.

>Fiziksel Gelişimin yanı sıra parkur ile oynarken yeni fikirler üretme, dönüştürme, problem çözme becerileri gelişir ve dikkat – konsantrasyon becerileri gelişir.


Denge Tahtası:

88 X 32

Ek bilgi

Ağırlık 3.5 kg
Boyutlar 88 × 3 × 32 cm