Gökkuşağı Dönence

1,900.00

Açıklama

WoodnJoy Gökkuşağı Dönence

WoodnJoy Gökkuşağı Dönence, bir Fiziksel Gelişim Destekleyici oyuncağımız olup çocuklarımızın kaba motor gelişimi için oldukça destekleyici bir üründür. Dönme ve devrilme riski olmadan öne ve geriye doğru sağladığı eğlenceli ritmik sallanma sayesinde Çocuklarımızın koordinasyon ve denge becerilerinin uyarılması için ideal bir oyuncaktır. Erken Çocukluk Döneminde fiziksel gelişim destekleyici, oyun odalarımızda olmazsa olmaz aktif oyuncaklarımızdan biridir.

WoodnJoy Aktif Oyuncak gurubumuzdan Dönence çocuklarımızın emekleme döneminden yürümeye başladıkları sürece ve hatta bağımsız hareket yetilerinin geliştiği dönemde ritim ve hareket duygularını harekete geçirebilecek, eğlenirken geliştirecek bir oyuncak… İleri ve geri sallanırken, çocuklara tüm zihinlerini ve bedenlerini kullanarak yeteneklerini test etme, uygulama ve pratik etme alanı açarken eşsiz bir mekan & vücut farkındalığı algısı yaratmaktadır. Aynı zamanda yan çevirdiğinizde çocuklarımızın evcilik oyunları, korsan gemisi oyunları, macera oyunları gibi sembolik oyunlarına mekan oluştururken; ters çevirdiğinizde bir köprü veya oyuncakarını saklayabileceği bir eve dönüşmektedir.

WoodnJoy Fiziksel Gelişim Oyuncakları ile;

> 7.Aydan başlayarak 7 yaşa kadar çocuklarımızın bedensel gelişimlerini destekleyecek alanlar sunabilirsiniz.
> Erken Çocukluk Döneminde çocuğunuzun ayağa kalkması, dengede durması, tırmanması ve asılmasını sağlayabillir ve Kaba Motor Kas Gelişimini destekleyebilirsiniz.
>Hareketin farklı türlerini deneyimlerken çocuklarınız fiziksel farkındalıklarını geliştirirebilirler.

>Çocuklarımızın omuz ve kalça stabilizasyonu desteklenirken vestibüler sistemi güçlenir.

>Fiziksel Gelişimin yanı sıra parkur ile oynarken yeni fikirler üretme, dönüştürme, problem çözme becerileri gelişir ve dikkat – konsantrasyon becerileri gelişir.

 

Gökkuşağı Dönencemiz
En: 64 cm
Yükseklik: 48 cm
Genişlik: 96 cm
Basamak aralığı 5 cm dir.

Ek bilgi

Ağırlık 7.6 kg
Boyutlar 96 × 64 × 48 cm