İtfaiye Puzzle ve Denge Oyunu

299.90

Açıklama

WxHxD (cm) 23x16x3
Uygun Yaş 2y+

Ahşap puzzlelar çocuklarımızın; parça bütün ilişkisini deneyimleyerek Problem Çözme Yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olur. Parçaları doğru yere yerleştirmeye çalışırken Çocuklarımızın El-Göz Koordinasyonu ve İnce Motor Kasları gelişir. Parçaları bir araya getirerek, iki boyutlu Ahşap Puzzle – Araçlar serimizin İtfaiye tasarımını oluştururlar.

Yatay puzzle olmasının yanı sıra Çocuklarımız  parçaları üst üste dizerek bir denge oyunu oluşturur. Parçaları bir denge içerisinde titizlikle üst üste dizmeye çabalarken çocuklarımızın konsantrasyon süreleri gittikçe gelişir. Denge oyunu neticesinde ise neşeli ve eğlenceli renkleri ile oluşturdukları üç boyutlu İtfaiye ile Çocuklarımız Yaratıcılık ve Hayal Güçlerini kullanarak birden fazla oyun kurabilir, araç isimleri ve meslekleri pratik edebilirler. Üç boyutlu Ahşap Oyuncağının doğal ve sıcak yönü ile kurduğu oyunlara arkadaşlarını dahil etmek isteyeceğinden Çocuklarımızın Sosyal İlişki Kurma becerisi ve uyumu gelişir. Böylece yaşamı deneyimleyen bireyler olarak çocuklarımızın Öz Güveni gelişir.

Ahşap Puzzle serisini tamamlamak isterseniz Ambulans, İtfaiye, Polis Arabası, Gemi Dondurma, Donut, ve Cupcake Puzzlelarımızı da sepete ekleyebilirsiniz.


Ürünün Teknik Özellikleri:

-Ahşap Oyuncaklarımız Avrupa Standartlarına Uygunluk kapsamında Uluslararası Akredite bir laboratuvar tarafından N-71-1 Fiziksel ve Mekanik Testler, N-71-2 Yanmazlık Testleri ve N-71-3 Kimyasal Testlere tabi tutulmuş ve testlerden başarı ile geçmiştir.

-Tüm ürünlerimiz CE Belgelidir.

-Ürünlerimiz Kayın Ağacından üretilmiştir.

-Tüm boyalarımız Çocuklarımızın sağlığına zararsız içeriklerden oluşmaktadır.

Ek bilgi

Pages

51