Klasik Oyun Masası + 1 Sandalye Seti

1,690.00

Açıklama

Wood&Joy Klasik Duyusal Oyun Masası + 1 Sandalye Seti

Oyunun her çocuğa iyi geldiği doğrudur. Oyun ile sağlayabileceğimiz birçok gelişimsel destek alanların başında Erken Çocukluk Döneminde duyusal oyunlar gelmektedir. Duyusal Oyunlar ile beyinde daha derin sinir bağlantıları gelişirken; motor becerilerin, dil gelişiminin, “bilimsel düşüncenin” ve problem çözmenin gelişmesine ortam hazırlamış oluruz.
Çocuklarımızın dikkatini ortaya çıkarmak, keşifsel ve bilimsel oyunlarla sebep sonuş ilişkisini kurabilmek, duyularını kullanarak keşfetmek Duyusal Oyunların birçok faydasından yalnızca bir kaçıdır.

Doğadaki her materyal ise birer keşifsel materyal! Taşlar, ağaç dalları, kozalaklar ve yapraklar… Evsel artık materyaller, makarnalar, pirinçler, traş köpüğü, buz ve hatta bakliyatlar. Kendi oyuncaklarını üretmenin, dönüştürmenin çok daha fazlası! Wood&Joy Klasik Duyusal Oyun Masamızın duyu kapları içerisinde kuracağı her duyusal oyun çocuklarımızın keşfederek öğrenebileceği pek çok ortam hazırlamaktadır. Duyusal oyunlar; çocukların dokunma, koklama, tatma, görme ve işitme duyularını harekete geçirirken; eğlenirken öğrendikleri ve keşifsel deneyimler edindikleri her türlü etkinliği içerir.

Wood&Joy Duyusal Oyun Masamız ile birlikte 2 Adet Duyu Kabı hediye olarak gönderilecektir.

*Masa üzerindeki beyaz kapaklar mdf oduğu için su ile temas ettirmemenizi öneririz.  Su ile yapacağınız etkinliklerde kapakları kaldırarak oyununuza devam edebilirsiniz.

Haydi çocuklar Wood&Joy Duyusal Oyun Masamız ile Duyusal Oyunlara…

Klasik Duyu Masa
Boy:74 cm
En:53 cm Yükseklik:52 cm

Sandalye Yükseklik:32 cm
Sandalye Oturumu :28*28

Ek bilgi

Ağırlık 11.7 kg
Boyutlar 74 × 53 × 52 cm