Kümes

329.90

1 adet stokta

Açıklama

Total Play Area Size 19x17x25
Cylinders 10x4x4 ( 4 pcs)
Fences 8x5x3 (2 pcs)
Name Plate 11x6x3
Detachable Tree 11x12x3
Nest 8x4x4
Hen 8x6x3
Chicken 7x6x3
Chick 6x5x3
Uygun Yaş 36M+

Çocuklar bebeklikten itibaren zihinsel, fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimleri için farklı uyarıcılara ihtiyaç duyarlar. Eğitici oyuncaklar bu uyarıcılardan en önemlisidir.

Wood & Joy Çiftlik Evi serisi; doğdukları andan itibaren hayatlarında yer alan hayvan figürleri ile çocuklarımızın sosyal ilişki kurma, duygu durumlarını yansıtma, gurup oyunu kurma, akran gurupları ile sosyalleşme becerilerini geliştirmeye alan oluşturmak üzere tasarlanmıştır.
Yarı yapılandırılmış oyuncağımız olan 13 parçalı Kümesimizin her parçasını inşa ederken çocuklarımız birbirinden farklı, yaratıcı kurgular tasarlayarak aktif oyun sürelerinin keyfini çıkarırken öğrenmeye devam ederler. Çiflik Evi figürlerimiz içinde yer alan hayvan dostları ile konuşarak, bazen oynayarak, hatta kızarak veya yiyeceğini paylaşarak çocuklarımız sosyal hayatlarının ilk denemelerini gerçekleştirirler.hayvan dostunu korumaya çalışması, beslemesi, rahatını sağlamaya çalışması gibi ilişki kurmaya yönelik davranışlar sosyalleşmelerinin ilk adımlarıdır. Böylece çocuklarımız gelecekte kuracağı insan ilişkilerini pratik ederler.

+3 Yaş grubuna uygun olarak tasarladığımız en yeni ürünümüz olan Kümesimizi çocuğunuzun gelişim düzeyine ve ilgisine uygun olarak seçerek çocuğunuzun zihinsel ve sosyo-duygusal gelişimine rehberlik edebilirsiniz.
Wood & Joy Kümes serisini tamamlamak için Çiftlik Evi ve At Çiftliği modüllerine de göz atabilir, böylece toplam 47 parçadan oluşan çiftliğimizi tamamlayabilirsiniz.

Keyifli Oyun Dolu Dakikalar…

Ürünün Teknik Özellikleri:

-Tüm ürünlerimiz CE Belgelidir.

-Ürünlerimiz Kayın Ağacından üretilmiştir.

-Tüm boyalarımız su bazlı, kokusuz, Çocuklarımızın sağlığına zararsız içeriklerden oluşmakta ve ISO belgeleri bulunmaktadır.

Ek bilgi

Pages

51