Matematik Treni

589.90

Açıklama

Total Play Area Size 55x13x6
Number Size 9x6x1.5 (10 pcs)
Uygun Yaş 36M+

*Locomotive consists of all detachable different shapes.

 

Matematik Treni

Çocukluğumuzun en eski oyuncaklarından biri olan ahşap tren rakamlarla buluştu!
Tamamen kayın ağacından ürettiğimiz, çocuklarımızın bilişsel kazanımlarını ve matematiksel becerilerini destekleyen Matematik Trenimiz sayıları somutlaştırırken sayıya değer vermeyi kazandırmayı amaçlıyor.

Lokomotifini çeşitli şekillerde tasarladığımız, tak çıkar blok parçalar ile çocuğun kendisi tasarlayabildiği Matematik Trenimiz vagonlarında sıfırdan dokuza kadar eğlenceli ve renkli rakamlar ve “bölme, çarpma, toplama, çıkarma ve eşittir” olmak üzere tak çıkar dört işlem sembollerini taşımaktadır.

Böylece; Çocuklarımız 2 yaşa kadar trenimizin hareketli araç özelliği ile ilgilenirken, 3 yaş itibariyle tak çıkar rakamların (0’dan 9’a kadar) parmakları ile üzerinden geçerek hisseder, elleri ile kavrar, tanır ve somutlaştırır. Matematik sembolleri ile ilk kez tanıştıkları 5-6 yaş döneminde ise basit toplama çıkarma işlemlerini yapma kazanımlarını somut ve eğlenceli oyun kanalı ile kazandırmayı amaçlar. Rakamları tanıdıktan sonra ise 7-8 yaş döneminde çarpma ve bölme işlemlerini hareketli, tak çıkar Matematik Trenimiz ile eğlenerek öğrenmektedir.

Keyifli Oyun Dolu Dakikalar…

Ürünün Teknik Özellikleri:

-Tüm ürünlerimiz CE Belgelidir.

-Ürünlerimiz Kayın Ağacından üretilmiştir.

-Tüm boyalarımız su bazlı, kokusuz, Çocuklarımızın sağlığına zararsız içeriklerden oluşmakta ve ISO belgeleri bulunmaktadır.