Merdiven (90 cm)

1,900.00

Açıklama

WoodnJoy Tırmanma Merdiveni (90 cm)

Bebeklikten itibaren çocuklar, içsel olarak tırmanmaya ihtiyaç duydukları bir gelişim aşamasına ulaşırlar; ve buldukları her yere tırmanma deneyimi kaçınılmazdır. WoodnJoy Tırmanma Merdiveni, bu eylemi tamamen engellemek yerine, ilk tırmanma maceralarının güvenli ve eğlenceli olarak başlamasına evinizde, bahçenizde sağlayabilmeniz için tasarlanmıştır

Güvenli yüksek yerler çocukların oyununa hem merak hem de mücadele duygusu katar. Her gün yaratabilecekleri oyunlara Tırmanma Merdiveni yeni bir bakış açısı kazandırmakta. WoodnJoy Tırmanma Merdivenimiz ile büyümekte olan çocuğunuzun fiziksel gelişimi desteklenirken; Çocuklarımız vucüt dengelerini keşfetmenin keyfini sürerler.

WoodnJoy Fiziksel Gelişim Oyuncakları ile;

> 7.Aydan başlayarak 7 yaşa kadar çocuklarımızın bedensel gelişimlerini destekleyecek alanlar sunabilirsiniz.
> Erken Çocukluk Döneminde çocuğunuzun ayağa kalkması, dengede durması, tırmanması ve asılmasını sağlayabillir ve Kaba Motor Kas Gelişimini destekleyebilirsiniz.
>Hareketin farklı türlerini deneyimlerken çocuklarınız fiziksel farkındalıklarını geliştirirebilirler.

>Çocuklarımızın omuz ve kalça stabilizasyonu desteklenirken vestibüler sistemi güçlenir.

>Fiziksel Gelişimin yanı sıra parkur ile oynarken yeni fikirler üretme, dönüştürme, problem çözme becerileri gelişir ve dikkat – konsantrasyon becerileri gelişir.

* Montaj sırasında şarjlı matkap kullanmalısınız. 

Tırmanma Merdiveni (90 cm):
Eni: 90 cm
Yükseklik: 90 cm
Soldan Sağa: 64 cmBarlar Arası: 9 cm

Ek bilgi

Ağırlık 7.7 kg
Boyutlar 90 × 64 × 90 cm