Mini Kamyon (Turuncu)

99.90

Açıklama

WxHxD            9cm X 6.5cm X 5cm
Uygun Yaş      36 M+


Hareketli Kamyonet

Üç boyutlu hareketli mini kamyonetimiz kayın ağacından üretilmiştir ve  çocukların iç dünyalarını oyun yolu ile dışa vurmalarına ortam sağlayan neşeli oyun arkadaşıdır. Uyumlu renkleri ile çocukların eşsiz zevkli dünyalarına hitap ederken, tekerlekleri ve damperi  ile hareket özelliği sayesinde kaba motor becerilerini desteklemektedir.

Çocuklarımızın misafirlikte ve yolculuklarda yanlarından ayırmayacakları özel bir yol arkadaşı olmaya aday oyuncağımız aynı zamanda ebeveynleri ile olumlu bağ kurarak oyuna dahil edecekleri mini bir oyun arkadaşı.

 

Ürünümüz parçalarının kaybolmadan çocuklarımız tarafından saklanabileceği ham keten sağlıklı kumaşlar ile ürettiğimiz özel Woodnjoy kesesi içerisinde yer almaktadır. Böylece oyunu bittikten sonra çocuklarımız oyuncağını toplayabilir ve dilediği yere özel kesesi ile taşıyabilir.

 

Mini araçlar serimizi tamamlamak isterseniz; mini uçak, mini helikopter ve 4 renkten oluşan mini arabalarımıza da göz atabilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri:

-Tüm ürünlerimiz CE Belgelidir.

-Ürünlerimiz Kayın Ağacından üretilmiştir.

-Tüm boyalarımız su bazlı, kokusuz, Çocuklarımızın sağlığına zararsız içeriklerden oluşmakta ve ISO belgeleri bulunmaktadır.

Keyifli oyun dolu dakikalar…