Pembe Mini Araba

99.90

Açıklama

WxHxD            10cm X 5cm X 5cm
Uygun Yaş      36 M+


Hareketli Arabalar

Üç boyutlu hareketli mini arabalarımız kayın ağacından üretilmiştir ve  çocukların iç dünyalarını oyun yolu ile dışa vurmalarına ortam sağlayan neşeli oyun arkadaşıdır. Sarı, pembe, yeşil, kırmızı renkleri ile çocukların eşsiz zevkli dünyalarına hitap ederken, tekerlekleri ile hareket özelliği sayesinde kaba motor becerilerini desteklemektedir.

Çocuklarımızın misafirlikte ve yolculuklarda yanlarından ayırmayacakları özel bir yol arkadaşı olmaya aday oyuncağımız aynı zamanda ebeveynleri ile olumlu bağ kurarak oyuna dahil edecekleri mini bir oyun arkadaşı.

 

Ürünümüz parçalarının kaybolmadan çocuklarımız tarafından saklanabileceği ham keten sağlıklı kumaşlar ile ürettiğimiz özel Woodnjoy kesesi içerisinde yer almaktadır. Böylece oyunu bittikten sonra çocuklarımız oyuncağını toplayabilir ve dilediği yere özel kesesi ile taşıyabilir.

 

Mini araçlar serimizi tamamlamak isterseniz; sarı, yeşil, pembe, kırmızı gibi 4 renk seçeneği olan mini arabalarımızın yanı sıra mini uçak, mini helikopter ve mini kamyonetimize de göz atabilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri:

-Tüm ürünlerimiz CE Belgelidir.

-Ürünlerimiz Kayın Ağacından üretilmiştir.

-Tüm boyalarımız su bazlı, kokusuz, Çocuklarımızın sağlığına zararsız içeriklerden oluşmakta ve ISO belgeleri bulunmaktadır.

Keyifli oyun dolu dakikalar…