Sayı Dizimi

359.90

Açıklama

Total Size 60x6x3
Number + Fruit Beads 6×2                   
Uygun Yaş 36M+

 

Sayı Dizimi

Erken Çocukluk Döneminde soyut kavramlar olan rakamları çocuklarımızla buluşturmanın eğlenceli bir yolu daha!!! Matematik Trenimizden sonra Sayı Dizimi ürünümüz… Çocuklarımız için öğrenmenin başlangıç noktası olan merak ve keşfetme duygusunu kalıcı öğrenme ile birleştiren Sayı Dizimi ürünümüzü tanıyalım. Ardışık ve sıralı sayı dizmeyi eğlenerek pratik ederken Çocuklarımız sayıları somutlaştırarak, sayıya değer kazandırmayı öğrenmektedir.

 

Ucunda ahşap bir mil olan ipe üç boyutlu ahşap dairelerimizi dizerek tasarladığımız  bir yüzü renkli rakamlardan; diğer yüzü ise her rakam kadar meyveden oluşan Sayı Dizimi ürünümüz Çocuklarımızın Sağlığı ve Güvenliği düşünerek tasarlanmıştır. Kayın ağacından ürettiğimiz, sağlıklı boyalar ile renklendirdiğimiz Sayı Dizimi ürünümüz kesici uç veya kenar içermemektedir ve yutma tehlikesine yol açmayacak büyüklükte tasarlanmıştır.

Bu ürünümüzü sevdiyseniz, bir de Matematik Trenimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Ürünümüz parçalarının kaybolmadan çocuklarımız tarafından saklanabileceği ham keten sağlıklı kumaşlar ile ürettiğimiz özel Woodnjoy kesesi içerisinde yer almaktadır. Parçalar kaybolmazken, oyunu bittikten sonra çocuklarımız oyuncağını toplayabilir ve dilediği yere özel kesesi ile taşıyabilir.

 

Keyifli Oyun Dolu Dakikalar…

 

Ürünün Teknik Özellikleri:

-Tüm ürünlerimiz CE Belgelidir.

-Ürünlerimiz Kayın Ağacından üretilmiştir.

-Tüm boyalarımız su bazlı, kokusuz, Çocuklarımızın sağlığına zararsız içeriklerden oluşmakta ve ISO belgeleri bulunmaktadır.

Ek bilgi

Boyutlar 60 × 3 × 6 cm