Üçgen Pikler + Dönence Seti

4,500.00

Açıklama

WoodnJoy Üçgen Pikler + Dönence Seti

WoodnJoy Üçgen Pikler + Dönence Seti, çocuklarımızın gelişimi için çok yönlü bir oyun alanı ve eksiksiz bir gelişim parkur setidir.


Çocuklarımızın eşsiz hayal güçleri ile birleştiğinde Pikler Setimiz oyun sırasında bir saklanma yeri, tünel, mağaza standı, piyano, korsan gemisi ve hatta bir dağın tepesine dönüşebilir. Oyun zamanlarını eğlenceli kılacak WoodnJoy Üçgen Pikler + Dönence Seti ile oyun saatleri çocuklarımızın eğlenirken öğrenecekleri, hayal güçleriyle daha renkli ve sınırsız bir gelişim alanına dönüşmektedir. Yapabildiklerinden daha fazlasını başardıklarını anladıklarında ve aşamalı olarak zorlandıklarında çocuğumuzun gelişimsel ihtiyaçları karşılanmakta ve başarma duygusu motive edilmektedir. Setin her bir parçası ayrı ayrı kullanılabilir, ayrıca arka yüzü kaydırağa dönüşen Woodnjoy Geometrik Tırmanma Rampası ile park deneyimi artık oyun odalarımızda!

WoodnJoy Fiziksel Gelişim Oyuncakları ile;

> 7.Aydan başlayarak 7 yaşa kadar çocuklarımızın bedensel gelişimlerini destekleyecek alanlar sunabilirsiniz.
> Erken Çocukluk Döneminde çocuğunuzun ayağa kalkması, dengede durması, tırmanması ve asılmasını sağlayabillir ve Kaba Motor Kas Gelişimini destekleyebilirsiniz.
>Hareketin farklı türlerini deneyimlerken çocuklarınız fiziksel farkındalıklarını geliştirirebilirler.

>Çocuklarımızın omuz ve kalça stabilizasyonu desteklenirken vestibüler sistemi güçlenir.

>Fiziksel Gelişimin yanı sıra parkur ile oynarken yeni fikirler üretme, dönüştürme, problem çözme becerileri gelişir ve dikkat – konsantrasyon becerileri gelişir.


Üçgen Pikler Prizmamız:
Eni: 62 cm
Yükseklik: 66 cm
Derinlik: 79 cm
Daire çapı: 35.5 cm
Basamak aralığı: 13 cm

Geometrik Rampamız & Kaydırağımız:
Boy: 140 cm
En: 33.5 cm
Basamak aralığı:8.5 cm
Arkası düz kaydıraktır.

Gökkuşağı Dönencemiz
En: 64 cm
Yükseklik: 48 cm
Genişlik: 96 cm
Basamak aralığı 5 cm dir.