Üçgen Pikler Prizma

2,000.00

Açıklama

WoodnJoy Üçgen Pikler Prizma

WoodnJoy Üçgen Pikler Prizma, çocukların kendi zamanlarında kendi sınırlarını öğrenmelerine olanak sağlar. 7. aydan başlayarak 7 yaşına kadar çocuklarımızın Fiziksel Gelişimini destekleyecek, aktif oyun ile enerjilerini boşaltmalarını sağlayacak eşsiz bir tasarım…
Hangi yaşta olursa olsun, Çocuklarımızın açık havada bahçede, oyun odalarında ve sınıflarda keyifle, uzun dakikalar aktif olarak severek oynayabileceği bir oyuncak daha! Her bir yüzü farkı geometrik şekillere ve fonksiyonlara sahip WoodnJoy Üçgen Pikler Prizmamız yalnızca bir Fiziksel Gelişim Oyuncağından çok daha fazlası! Çocuklarımız tünel kısmından içeri girip çıkabilir, prizmanın içerisine çadır kurabilir, içinde eğlenceli bir kitap okuyabilir, barların bulunduğu alandan tırmanıp karşı yüze geçebilir, yuvarlak şekillerin bulunduğu panelden mini toplarını basket atabilir!

WoodnJoy Fiziksel Gelişim Oyuncakları ile;

> 7.Aydan başlayarak 7 yaşa kadar çocuklarımızın bedensel gelişimlerini destekleyecek alanlar sunabilirsiniz.
> Erken Çocukluk Döneminde çocuğunuzun ayağa kalkması, dengede durması, tırmanması ve asılmasını sağlayabillir ve Kaba Motor Kas Gelişimini destekleyebilirsiniz.
>Hareketin farklı türlerini deneyimlerken çocuklarınız fiziksel farkındalıklarını geliştirirebilirler.

>Çocuklarımızın omuz ve kalça stabilizasyonu desteklenirken vestibüler sistemi güçlenir.

>Fiziksel Gelişimin yanı sıra parkur ile oynarken yeni fikirler üretme, dönüştürme, problem çözme becerileri gelişir ve dikkat – konsantrasyon becerileri gelişir.

Üçgen Pikler Prizmamız:
Eni: 62 cm
Yükseklik: 66 cm
Derinlik: 79 cm
Daire çapı: 35.5 cm
Basamak aralığı: 13 cm