Waldorf 12’li Pastel Gökkuşağı + Düz Tabla + Ağaç + Toplar + Peg Bebekler + Yarım Daire Tabla Seti

3,000.00

Açıklama

Uygun Yaş      36 M+

WoodnJoy Waldorf 12’li Pastel Gökkuşağı + Düz Tabla + Ağaç + Toplar Setimiz tamamen el işçiliği ile kayın ağacından üretilmiştir.

Gökkuşağının eğlenceli rengindeki sözsüz ve ifadesiz Waldorf Oyuncaklarimiz ile çocuklarımız hayal güçlerini kullanarak evcilik oyunu gibi sembolik oyunlar kurabilir. Yaşadıkları günlük duygu geçişleri ve deneyimleri oyunlarına aktararak duygu durumlarını oyun yolu ile regüle edebilir ve arkadaşları ve ebeveynlerini oyuna dahil ederek sosyal ilişki kurabilir ve dil gelişimlerini güçlendirebilirler. Setin içindeki Gökkuşağı ve Tahta büyüklüklerine göre üst üste eşleyip dizerek bir kule veya ev inşa edebilirler. Aynı renk peg bebekleri renklerine göre guruplayabilirler ve sınırsız hayal güçleri ve yapılandırılmamış Gökkuşağı, Tablalar ve Peg Bebek Seti ile yüzlerce farklı oyun geliştirebilirler.

Oyuncak Setimiz kaybolmadan çocuklarımız tarafından saklanabileceği ham keten sağlıklı kumaşlar ile ürettiğimiz özel Woodnjoy kesesi içerisinde yer almaktadır. Parçalar kaybolmazken, oyunu bittikten sonra çocuklarımız oyuncağını toplayabilir ve dilediği yere özel kesesi ile taşıyabilir.